Reklama
 • Środa, 28 września 2016 (08:05)

  Wychodząc na plażę, wkładasz kapelusz, chustkę lub czapeczkę z daszkiem. Czy to wystarcza? Niestety, nie. Włosy należy jeszcze zabezpieczyć mgiełką ochronną (wybierz kosmetyk z linii słonecznej). Mgiełka, dzięki składnikom w niej zawartym, tworzy ekran, który chroni pasma przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jeśli masz długie włosy, w upalne dni warto wiązać je w kucyk lub upinać w luźny kok – taka fryzura również zabezpiecza włosy przed niszczącym działaniem słońca.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 27 września 2016 (13:01)

  Włosy kręcone nie jest łatwo okiełznać. Jednak zamiast sięgać po prostownicę, naucz się z nimi odpowiednio postępować. Przedstawiamy sposoby na piękne loki i ich pielęgnację.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 27 września 2016 (11:00)

  Latem staram się nie farbować włosów, tylko stosować płukanki ziołowe, które poprawiają odcień kosmyków. Do jasnej czupryny polecam płukanie włosów w miksturze sporządzonej z 3-4 szklanek naparu z rumianku i 1/2 szklanki soku z cytryny. Można użyć samego rumianku, ale on trochę wysusza włosy. Dlatego ja czasem nawet do szamponu dodaję parę kropli soku z cytryny. Włosy wtedy ładnie lśnią.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 22 września 2016 (15:01)

  Co mogą zrobić dla twojej urody?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 22 września 2016 (14:01)

  Kiedy nasze włosy nadmiernie wypadają lub są przesuszone, zaczynamy się martwić. Jak im pomóc?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 22 września 2016 (11:05)

  Wysuszone włosy odżywisz, stosując kosmetyki z drogerii. Możesz też zrobić maseczkę sama.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 15 września 2016 (13:06)

  Jasne pasma mają mało pigmentu i są bardziej podatne na wysuszenie niż ciemne. Podobnie reagują często rozjaśniane. I jedne, i drugie, gdy są osłabione, tracą połysk. Dzieje się tak dlatego, że włosy stają się porowate i gorzej odbijają światło. Ale to nie wszystko. Przez rozchylone łuski łatwiej ucieka wilgoć i może dojść do kruszenia się pasm. Stosuj więc intensywnie nawilżające maski i odżywki, by je wzmocnić. Mgiełka rozświetlająca

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 12 września 2016 (14:05)

  Chroń je przed słońcem. Dzięki temu na dłużej zachowają kolor.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 12 września 2016 (08:00)

  Olejowanie włosów latem przynosi dwie korzyści. Po pierwsze pomaga wzmocnić i odbudować zniszczone, suche pasma. A po drugie chroni je przed niekorzystnym działaniem słońca, wiatru, wysokiej temperatury, a nawet klimatyzacji. Najwygodniej ten zabieg jest zrobić na noc, a rano umyć włosy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 9 września 2016 (08:00)

  Są zmorą wielu z nas. Przypominają o upływie czasu, dodają nam lat i fatalnie się farbują. Czy możemy coś zrobić, by było ich mniej?

  Czytaj więcej Komentarzy:0