Reklama
  • Środa, 17 lipca 2013 (11:00)

    Fryzury dla cienkich włosów

Nie narzekaj, że z takich pasm trudno ułożyć modne uczesanie. Zobacz, jak efektowne są nasze propozycje. Wypróbuj je, a przekonasz się, że twoja fryzura może wyglądać supermodnie!

Elegancki koczek

Tak upięte długie czy półdługie pasma zawsze będą wyglądać na o wiele bujniejsze. Rozczesz włosy i skieruj je do tyłu. Zbierz je z jednej strony.

Grzebień wypełniający przeciągnij przez oddzielone pasmo, wepnij w jego koniec i zwiń na nim włosy do środka. Upnij całość wsuwkami, jak najbliżej skóry. Dla ozdoby dodaj spineczki-kwiatki.

Reklama

Urocza swoboda

Najprostsza fryzura z włosów krótkich lub do ramion. Sprytnie doda im objętości! Wilgotne pasma rozczesz i wgnieć w nie piankę. Nieregularnie podepnij klipsami kilka pasemek z przodu.

Podsusz je od dołu strumieniem powietrza z suszarki. Włosy z tyłu też podsusz od dołu, odciągając je palcami. Zdejmij klipsy i palcami uformuj fryzurę.

Zalotne kędziorki

Chwilka wystarczy, aby cienkie i krótkie pasemka zamienić w burzę loczków. Suche pasma rozczesz od środka głowy. Spryskaj czuprynę lotionem lub kosmetykiem termo- ochronnym.

Kolejno oddzielaj cienkie kosmyki i skręcaj je trzymaną pionowo lokówką. Gdy pasma zupełnie ostygną, przeczesz je palcami zygzakowatym ruchem.

Tekst pochodzi z magazynu

Tina
Więcej na temat:fryzury | fryzura | Nie | Tak | Urocza

Zobacz również

  • Chcę mieć słoneczne pasemka

    Bardzo podobają mi się włosy lekko rozjaśnione słońcem, ale nie chcę czekać na ten efekt do końca lata. Czy mogę jakoś przyspieszyć ten proces albo zastąpić jakimś kosmetykiem? - pyta Patrycja z... więcej

  • Oceń tekst

    Ocen: 7

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.