Reklama
  • Środa, 17 lipca 2013 (11:00)

    Fryzury dla cienkich włosów

Nie narzekaj, że z takich pasm trudno ułożyć modne uczesanie. Zobacz, jak efektowne są nasze propozycje. Wypróbuj je, a przekonasz się, że twoja fryzura może wyglądać supermodnie!

Elegancki koczek

Tak upięte długie czy półdługie pasma zawsze będą wyglądać na o wiele bujniejsze. Rozczesz włosy i skieruj je do tyłu. Zbierz je z jednej strony.

Grzebień wypełniający przeciągnij przez oddzielone pasmo, wepnij w jego koniec i zwiń na nim włosy do środka. Upnij całość wsuwkami, jak najbliżej skóry. Dla ozdoby dodaj spineczki-kwiatki.

Reklama

Urocza swoboda

Najprostsza fryzura z włosów krótkich lub do ramion. Sprytnie doda im objętości! Wilgotne pasma rozczesz i wgnieć w nie piankę. Nieregularnie podepnij klipsami kilka pasemek z przodu.

Podsusz je od dołu strumieniem powietrza z suszarki. Włosy z tyłu też podsusz od dołu, odciągając je palcami. Zdejmij klipsy i palcami uformuj fryzurę.

Zalotne kędziorki

Chwilka wystarczy, aby cienkie i krótkie pasemka zamienić w burzę loczków. Suche pasma rozczesz od środka głowy. Spryskaj czuprynę lotionem lub kosmetykiem termo- ochronnym.

Kolejno oddzielaj cienkie kosmyki i skręcaj je trzymaną pionowo lokówką. Gdy pasma zupełnie ostygną, przeczesz je palcami zygzakowatym ruchem.

Tekst pochodzi z magazynu

Tina
Więcej na temat:fryzury | fryzura | Nie | Urocza

Zobacz również

  • Klasyczna henna, czyli barwnik roślinny o nazwie Lawsonia Inermis, barwi skórę i włosy na odcień pomarańczowy i czerwony. Dlatego producenci farb ziołowych dodają do nich inne składniki, aby... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.